Wellness

Rustikální finská sauna

Nenechte si ujít relaxaci ve finské sauně, která je vytvořena z unikátního materiálu – sto let staré stodoly. Tato zvláštní volba materiálu dodává sauně autentičnost a rustikální atmosféru, která vytváří neopakovatelný zážitek. Prostor naší sauny spojuje tmavé a světlé dřevo, čímž vytváří harmonický kontrast, který vás pohltí do atmosféry klidu a relaxace. Sauna je vyhřívaná na teplotu 85 až 95 stupňů Celsia a pohodlně v ní může relaxovat 20 - 30 osob. Vzduch uvnitř sauny je pravidelně obohacován jemnou vůní dřevin, která se uvolňuje každých 20 minut, díky automatickému polevu kamen. Tato příjemná vůně nejenže přispívá k relaxaci, ale také podporuje imunitní systém a dýchací cesty, dodávajíc hostům ještě více zdravotních benefitů.

Wellness

Ochlazovací prostory

Neodmyslitelnou součástí wellness zóny jsou ochlazovací prostory, kde po vydatné dávce tepla a relaxace v sauně, můžete své rozehřáté tělo zchladit v bazénku s ledovou vodou o teplotě 13°Celsia. Využít můžete i klasické sprchy nebo zážitkovou sprchu s bočními tryskami.

Wellness

Relaxační místnost & bar

V rámci našeho wellness vám nabízíme nejen intenzivní saunování, ale také útulnou odpočívárnu a bar v klidném prostředí. Oázou odpočinku vám bude prostorná relaxační místnost s posezením a lehátky, ideální pro regeneraci mezi saunovými procedurami. Náš fresh bar vám pak poskytne osvěžení a lahodné občerstvení, aby váš pobyt ve wellness byl ještě příjemnější. Naše recepční vám s radostí doporučí osvědčené wellness nápoje či lehké občerstvení.

Otevírací doba

Po - Ne: 11:00 - 22:00

Rezervace na vstup do sauny není nutná!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Exkluzivní masáže!

Vyberte si z rozmanité nabídky masáží a svěřte se do dovedných rukou našich masérů, kteří vás zbaví veškerého stresu.