Masáže

Absolut masáž

Dopřejte si naší exkluzivní Absolut masáž, kde se každý pohyb a dotek zaměřuje na vaše individuální potřeby a přináší úlevu a relaxaci právě tam, kde ji potřebujete. Nechte se unést do světa maximálního uvolnění, kde se váš komfort stává naší prioritou. Zážitek, který nejen revitalizuje tělo, ale také rozvíjí harmonii a rovnováhu vašeho nitra.

Masáže

Antistresová masáž

Odehnat stres a napětí nikdy nebylo příjemnější. Naše antistresová masáž vás zavede do oázy klidu a relaxace, ať už si vyberete masáž hlavy, šíje a obličeje, či plosek nohou a lýtek. Pohlcující doteky a speciální techniky zaměřené na uvolnění napětí vám pomohou zbavit se stresu a obnovit duševní rovnováhu. Dopřejte si okamžik klidu a posilte svou odolnost vůči každodenním výzvám.

Masáže

Aromaterapeutická masáž

Obnovte rovnováhu těla a mysli s naší aromaterapeutickou masáží. Kombinace jemných hmatů a léčivých vůní esenciálních olejů vás provede relaxačním dobrodružstvím. Ponořte se do světa vůní a doteků, který povznese vaši náladu a poskytne vám hluboký pocit pohody a uvolnění.

Masáže

Baňková masáž

Posilte svou energii s naší baňkovou masáží. Tradiční techniky spojené s použitím speciálních baňek pomáhají uvolnit napětí, podporovat cirkulaci krve a stimulovat regeneraci tkání. Užijte si intenzivní relaxaci, kterou tato unikátní masáž přináší. 

Masáže

Medová detoxikační masáž

Prožijte harmonii těla a mysli s naší medovou detoxikační masáží. Kombinace teplého medu a speciálních masážních technik pomáhá odstraňovat z těla toxiny, podporuje prokrvení a zanechává vaši pokožku svěží a hydratovanou. Uvolněte se a nechte medovou péči posílit vaše tělo a duši.

Otevírací doba

Po - Ne:
10:00 - 22:00
Telefonické rezervace(+420) 608 877 604
Masáže
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Exkluzivní masáže!

Vyberte si z rozmanité nabídky masáží a svěřte se do dovedných rukou našich masérů, kteří vás zbaví veškerého stresu.